Portfolio Social Media

Grafiki social media, strony internetowe, newslettery, e-booki, okładki i inne projekty graficzne, logo, wizytówki

Jeśli chcesz możemy stworzyć grafiki, które wykorzystasz w promocji swojej firmy. Poznaj projekty, które wykonałam do tej pory.

01.

Banery strony internetowe, covery Facebook itp.

02.

Grafiki social media i inne

A może masz do mnie pytanie?

Stworzenie strony internetowej to proces. Na początek muszę poznać Twoje oczekiwania i Twoją branżę.

Możesz zakupić domenę i hosting we własnym zakresie. Mogę również pomóc Ci w tych decyzjach i powiedzieć krok po kroku od czego zacząć.

Wykonanie strony internetowej to bardzo indywidualna sprawa. Muszę poznać szczegóły Twojego projektu, aby móc go jak najlepiej wycenić. Prosta strona wizytówka to koszt od 1500zł.

Oczywiście, strona będzie posiadała kokpit administratora, w którym będzie możliwość wprowadzania zmian np. dodania artykułu na bloga.

Oczywiście, oddaję projekt końcowy, jednak cały czas możemy współpracować, wprowadzać zmiany, aktualizować wtyczki i wprowadzać nowe funkcjonalności do twojej strony lub sklepu.

Strona będzie przygotowana do tego, aby ją wypozycjonować ją w Google. Jest to jednak odrębna usługa i wymaga dodatkowych działań na stronie.

Czas w którym wykonam Twoje zlecenie zależy od materiałów jakie posiadasz i od złożoności projektu, który będziemy realizować.

Programy i aplikacje, w których pracuję

Aplikacje i programy, które nie są mi straszne, ale wciąż zdobywam nowe umiejętności.

Chcesz pracować ze mną?

Jeśli masz pytania i chcesz lepiej poznać moją ofertę – zadzwoń lub napisz do mnie. Możemy też umówić się na spotkanie.